راز خوش استایلی در مردان

راز خوش استایلی در مردان

 

بیشتر اقایان فکر میکنند که برای آنکه مرد خوش استایل و جذابی بود حتما باید هزینه گزافی پرداخت شود . درست است که با خرید لباس های مارک میتوان فرد جذابی بود اما اینکه کار سختی نیست . در اینجا ما میخواهیم با چند راه ساده شمارا به مردی خوش استایل تبدیل کنیم .

لباس پوشیدن اقایان باید بسیار هوشمندانه باشد. اول اینکه باید به چند نکته دقت داشت:

۱-داشتن اندام مناسب:

داشتن یک اندام مناسب تاثیر بسزایی در استایل و جذابیت مردان دارد. اگر دلتان میخواهد که نظر خانم هارا به خود جلب کنید بهتر است که به اندام خود رسیدگی کنید یا به قول معروف سیکس پک داشته باشید. حتی اگر درشت هیکل یا چاق هستید سعی کنید لباس هایی مناسب با اندام خود انتخاب کنید تا خوشتیپ به نظر برسید.

۲-انتخاب رنگ مناسب :

در انتخاب رنگ لباس دقت داشته باشید. اگر پوست تیره یا روشن دارید سعی کنید رنگی مناسب و همخوان با رنگ پوست خود انتخواب کنید. شاید این مورد از نظر خیلی از شماها مهم نباشد اما تاثیر خیلی زیادی در جذابیتتان دارد.

۳- اسپرت یا کلاسیک :

حتما همه شما مردان خوش پوش میدانید که ترکیب دو استایل اسپرت و کلاسیک باهم  همیشه جذاب و جالب نیست . پس سعی کنید ک یکی از این ایتم هارا برای استایل روزانه خود انتخواب کنید.

۴-اکسسوری :

یکی دیگر از ایتم هایی که تاثیر زیادی در جذابیت استایل شما دارد انتخاب یک اکسسوری هوشمندانه و مورد علاقه شماست. انتخاب یک عینک دور مشکی یا یک دستمال گردن یا حتی در روز های سرد سال انتخاب یک شالگردن مردانه در عین سادگی میتواند عالی بنظر برسد.

۵-داشتن ضاهری آراسته:

همیشه با موهایی مرتب و ضاهری اراسته در جمع ها حضور داشته باشید.

۶-اعتماد به نفس داشته باشید:

۵۰٪ درصد جذابیت اقایان در اعتماد به نفس آن ها نهفته است. اگر خودتان یه استایل و ضاهر خود اعتماد ندارید هرگز نمیتوانید این حس را در طرف مقابل تان ایجاد کنید .

۷-تک شخصیتی  نباشید :

تک بعدی نباشید و سعی کنید در شرایط مختلف از شخصیت چند بعدی خود استفاده کنید .مثلا بهتر است در بعضی مواقع سرسنگین و مغرور بود و در برخی شرایط بهتر است که شوخ طبع و بامزه بود. خانم ها عاشق مردان چند بعدی هستند.

چند نکته مهم و کوتاه برای استایلی جذاب در مردان :

۱- داشتن تن صدای مردانه

۲- عطر مخصوص خود

۳- لبخند جذاب مردانه

۴- مدل راه رفتن مردانه و جذاب

۵- مدل موی شیک

۶- داشتن یک ته ریش جذاب.

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

نظر دهید

پاسخ دهید


Notice: Trying to get property 'base' of non-object in /home/pooshism/domains/pooshism.com/public_html/wp-content/plugins/mehrdesign-addons/inc/functions.php on line 0
بازیابی رمز عبور