اکسسوری ها چگونه ما را خوش تیپ میکنند؟

اکسسوری ها چگونه ما را خوش تیپ میکنند؟

این روزها قیمت لباس ها بیشتر از آن است ک بخواهیم برای هر قرار و مهمانی لباس جدی و منحصر به فرد خودمان را بخریم.

از طرفی بسیاری از ما به دلایل کاری یا خانوادگی نمیتوانیم با تیپ و استایل تکراری در قرارهایمان حاضر شویم. راه چاره چیست ؟در این جاست که بدلیجات ها ، ساعت ، عینک و کلاه ها و… که این روز ها “اکسسوری” نام دارند قهرمانانه وارد میدان میشوند.

اما اینجا آخر راه نیست، اکسسوری ها زمانی میتواند تاثیر مثبتی بر ظاهر شما بگذارند که از آنها به درستی و به موقع استفاده کنید.در این مطلب چند راهنمایی کوچک برای استفاده بهتر از اکسسوری ها خواهید خواند.

 

گردنبند ها نقش و نگار میبخشند

اگر اهل ریسک کردن هستید ، وقتی یک لباس با طرح ساده میپوشید، میتوانید از یک گردنبند بزرگ استفاده کنید. این گردن بند قرار است روی لباس قرار بگیرد و به جای طرح نداشته لباستان نقش و رنگی به استایلتان بدهد.

اما اگر در لباس پوشیدنتان اهل خطر کردن نیستید می توانید از یک گردنبند ساده و ظریف اما با طرحی خاص استفاده کنید.

 

روسری فقط رو سری نیست

در کشور ما از روسری ها فقط برای وسیله ای به عنوان حجاب استفاده میشود. اما این وسیله یک جورهایی میتواند کار گردنبند را انجام دهد. گره زدن روسری با مدل های مختلف به دور گردن میتواند به کلی استایتان را تغییر دهد.

زمانی که از روسری برای تغییر استایل تان استفاده می کنید، ترجیحا موهای خود را به صورت باز و کمی شلخته آرایش کنید.

کاربرد دیگر روسری ها و دستمال سر ها این است که میتوانید آنها را به کیف یا مچ دستتان گره بزنید تا رنگ و لعاب جدیدی به استایل تان بدهید.

 

سره خود کلاه بگذارید

کلاه ها از آن دسته اکسسوری هایی است که خانم های کمی طرفدار آن هستند . شاید علت این باشد که شما نمیدانید دقیقا چه کلاهی به چه استایلی میخورد. اولین کاری که باید بکنید این است که تصاویر مختلفی از استایل ها با کلاه را ببینید. خیلی زود با کلاه های مناسب هر استایل آشنا میشوید.

گام بعدی این است که نترسید و به فروشگاه بروید و انواع مختلف کلاه را امتحان کنید و ببینید کلام یک از آنها متناسب با فرم صورت شماست.اگر از طرفداران کلاه باشید در مکان های مختلفی مثل پیک نیک و سفر می توانید از آنها استفاده کنید.

 

 

 

عینک آفتابی باید منحصر به فرد باشد

حتی اگر هیچ زیورآلات یا اکسسوری خاصی هم استفاده نکرده باشید، یک عینک دودی منحصر به فرد و جذاب میتواند کار را تمام کند. تا کی میخواهید از مدل عینک دودی که همه آدم ها استفاده میکنند داشته باشید؟ برای دفعه بعد اگر خواستید عینک آفتابی بخرید، نترسید و آن را که برایتان جذاب است را بخرید.

 

رنگ سورپرایز می کنند

دیگر دوره”سِت کردن” و سرتا پا یک رنگ پوشیدن سر رسیده است. نیازی نیست برای پیراهن آبی رنگتان به دنبال کیف آبی یا نهایتا مشکی بگردید. برای داشتن استایلی جذاب پیشنهاد میشود برای انتخاب اکسسوری ها به سراغ رنگ های کاملا متضاد بروید. مثلا برای پیراهن آبی تان به سراغ یک کیف قرمز جیغ بروید.

 

کمربند ها را ببندید

هیچ چیز مثل یک کمربند تزیینی نمیتواند اطرافیانتان را گول بزند چرا که تفاوت زیادی بین یک پیراهن با کمربند و بدون کمربند است و بسیاری از افراد متوجه تکراری بودن لباستان نمی شوند. بنابراین همیشه یکی دو کمربند تزیینی در کمد خود داشته باشید که قرار است حسابی به کارتان بیاید.

 

جوراب با صندل؟!

بله! جوراب با صندلی. اگر واقعا میخواهید از بند قوانین تکراری فشن خارج شوید باید به استقبال پیشنهاد های جدید آن بروید. این روز ها بزرگترین طراحان مد و لباس از جوراب و صندل در کنار هم استفاده میکنند و البته طرفداران زیادی در اروپا و آمریکا پیدا کرده است.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید


Notice: Trying to get property 'base' of non-object in /home/pooshism/domains/pooshism.com/public_html/wp-content/plugins/mehrdesign-addons/inc/functions.php on line 0
بازیابی رمز عبور