نکاتی برای ست کردن لباس های طرح دار

 

بیشتر خانم ها از پوشیدن لباس های طرح دار اجتناب میکنند. اما چرا ؟

پوشیدن لباس های ساده و بدون طرح بطور مداوم حوصله سربر و تکراری میشود و باعث میشود که شما از ضاهر خود رضایت کافی نداشته باشید.

حتما براتون سوال پیش امده که خانم هایی ک لباس های طرح دار میپوشند چگونه میتوانند که لباس هیشان را باهم ست کنند.

برای بتوانید استایل جذابی با پوشیدن لباس های طرح دار داشته باشید باید به چند نکته تجه داشته باشید از طریق این نکات شما میتوانید بهترین باشید.

 

ست کردن لباس های طرح دار:

امروزه بخاطر تنوع زیادی که در لباس های طرح دار وجود دارد انتخاب هارا با چالش روبرو کرده است . اما اصلا وحشت نکنید زیا اگر شما از قوانین ست کردن لباس ها اگاه باشید خیلی راحت میتواند از ان قوانین برای لباس های طرح دار هم استفاده کنید.

 

ایجاد یک استایل سازگار:

سعی کنید لباس هایتان را متناسب با فصلی که در ان هستید انتخاب کنید برای مثال انتخاب یه پیراهن بلند گل دار برای فصل بهار بهترین گزینه می باشد اما اگر به دنبال همچین استایلی اما مدرن تر هستید میتوانید ان را با یک کت بهاری تیره که در پوشت ان طرح های از گل دارد ست کنید.

 

اتکا به رنگ های خنثی:

طرح های سبک حیوانی و طرح های هندسی در نگ های سیاه، عاجی، خاکستری مایل به قهوه ای با مقدار کمی از رنگ های متالیک قابل هماهنگ شدن هستند. یک لباس با طرح برجسته می تواند به خوبی با یک کیف کوچک طرح دار ست شود.

 

طرح های ملایم و غیر برجسته

سعی کنید برای انتخاب رنگ و طرح لباس خود از ملایم ها استفاده کنید زیرا با بقیه طرح های برجسته کمتر در رقابت می باشد و ساده تر ترکیب میشود اما برای انکه زیادی ملایم و ساده نباشد بهتر است با یک شلوار یا دامن راه راه ملایم ست کنید برای تکمیل استایل خود به کیف ، کفش و عینک احتیاج دارید . حتما از کفش و کیف با رنگ های برجسته و جیغ انتخاب کنید و با یک عینک با فریم سفید استایل را تکمل کنید همچنین میتوانید از یک تیشرت یا حتی بلوز به رنگ ابی اسمانی ساده هم برای شاد تر کردن ضاهر خود به همراه یک ارایش ملایم با تناژ صورتی ملیح استفاده کنید. 

انتخاب تنها یک آیتم برجسته

اگر لباس با طرح خاصی دارید میتوانیداز  ان برای مرکز توجه استفاده کنید . مثلا اگر لباسی دارید که بخشی از ان دقت کنید بخشی از ان دارای گلدوزی میباشد بهترین گزینه برای استایل طرح ار می باشد و اگر تمایل دارید همرا هن از اکسسوری هایی با طرح های برجسته استفاده کنید از ظریف ترین های ان ها استفاده کنید .

  

ایجاد ترکیب بین طرح و رنگ

یکی از آسان ترین روش های ترکیب طرح ها، انتخاب یک آیتم رنگی و جنس متفاوت است. برای مثال جزئیات گلدوزی شده در این بلوز و کیف دستی هر دو در یک طیف رنگی هستند. زمانی که طرح های روشن را باهم ست می کنید، بقیه لباس ها را در مدل های ساده و کلاسیک نگه دارید، مثلا کفش، جواهرات و … را مشکی انتخاب کنید.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

نظر دهید

پاسخ دهید


Notice: Trying to get property 'base' of non-object in /home/pooshism/domains/pooshism.com/public_html/wp-content/plugins/mehrdesign-addons/inc/functions.php on line 0
بازیابی رمز عبور