بلاگر کیست؟

از سالها قبل، اشخاصی صاحب نظر در وبلاگ ها یا وب سایت های محبوب و یا در قالب مجلات چاپی ، موضوعاتی را به نقد می کشیدند. این جریان پیشرفت کرد و صاحبین مشاغل امکانات خود را در اختیار این اشخاص قرار می دادند تا در مورد کالا و خدمات آنها به مخاطبین وفادار آن بلاگر اطلاعاتی ارایه دهند. یکی از مواردی که در حوزه تبلیغات  به وجود آمده و هم اکنون رواج زیادی هم بین افراد دارد، نوشتن یا اصطلاحا بلاگ کردن هست.

چگونه بلاگر شویم

از همان ابتدا باید تعیین کنید که می خواهید در چه زمینه ای فعالیت داشته باشید، به عنوان مثال قصد دارید کالایی را به فروش برسانید و یا به کسی در زمینه ی خاصی کمک کنید.

بعد از مشخص کردن هدفتان لازم است لحن خاصی را نیز برای خود انتخاب کنید و بعد از آن باید به دنبال یک پلتفرم مناسب باشید. (اینستاگرام، توییتر و تلگرام)

بلاگر شدن مانند خیلی از شغلها سختی های خودش را دارد و حتی گاهی لازم است از تفریحات و سرگرمی هایتان کم کنید تا بتوانید به هدفتان برسید.

توصیه ما به کسانی که می خواهند بلاگر شوند، این است که بلاگر شدن را به عنوان شغل دوم در نظر بگیرند و بعد از اینکه به موفقیت دلخواهشان رسیدند به عنوان شغل اصلی به بلاگر شدن نگاه کنند.

بلاگر کیست؟

امروزه اینترنت جزو جدا نشدنی زندگی شده است.عده ای از افراد از این تکنولوژی نهایت استفاده را کرده و محصولات خود را به این روش تبلیغ و به اصطلاح بلاگ می کنند.

این روزها رایج ترین روش تبلیغ کردن، بلاگ کردن است و به کسی که از این راه به معروفیت می رسد بلاگر می گویند. بلاگرها افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و به درآمد می رسند.

انواع بلاگر

انواع مختلفی از بلاگرها وجود دارند و این افراد در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. بلاگر مد و لباس، بلاگرغذا، بلاگر دکوراسیون، بلاگر اقتصادی از انواع متفاوت بلاگرها هستند.

درآمد بلاگرها به چه صورت است؟

بلاگر شدن یکی از شغل های پر درآمد در سرتاسر جهان محسوب می شود اما این شغل زمانی درآمدزاست که از روش های اصولی وارد آن شوید. می توان گفت بلاگر شدن یکی از موفق ترین راه ها برای رسیدن به ثروت است اما چگونه؟

یکی از روش هایی که می شود برای این کار انجام داد معرفی کردن یک برند خاص است بدین صورت که عکس یکی از محصولات این برند را به اشتراک گذاشته و از فالوورها و طرفداران بخواهید که این محصول را خریداری نمایند. البته پس از گذشت مدتی، برندها از بلاگر ها می خواهند که با آنها همکاری کنند.

نکات مهم برای بلاگر شدن

  • پلتفرم مناسب انتخاب کنید
  • فعال باشید
  • عکس بگیرید
  • ارتباط برقرار کنید
  • هر روز پست بگذارید

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور