سبک لباس پوشیدن مخصوص خودتان را پیدا کنید

برای خاص بودن بهتر است سبک لباس پوشیدن مخصوص خودتان را پیدا کنید و همیشه از یک سبک پیروی کنید

سبک لباس پوشیدن شما کدام است؟

پیش از این در باره اهمیت پرسنال استایلیست نوشتیم، امروز به تعدادی از سبک های متداول در لباس پوشیدن اشاره میکنیم.

مدها می آیند و می روند اما یک سبک لباس پوشیدن می تواند همیشگی باشد! این تعریف خاص شما از خوشتیپ بودن است. اما چطور سبک خود را از بین مدها و ترندهای مختلف پیدا کنیم؟

 

سبک خاص شما کدام است؟

لباس های زنانه فقط برای این دوخته نمی شوند که بدن شما را بپوشانند، برخی لباس ها به شما این حس را می دهند، که خودتان هستید و با آن می توانید خودتان را تعریف کنید.

پیدا کنید که با کدام یک از این استایل های زنانه فکر می کنید خوشتیپ تر می شود!

 

سبک کاملا زنانه

کاملا زنانه لباس پوشیدن به این معنی نیست که همیشه یک پیراهن صورتی بپوشید، سبک زنانه به این معنا است که لباسی را انتخاب کنید که بهترین فرم بدن شما را نشان می دهد.

باید در کمد خود این ها را داشته باشید:

تاپ مجلسی خوش دوخت

شلوار تا زیر زانو با فرم گشاد

زیورآلات ظریف و کوچک

 

سبک کلاسیک

چه چیز بهتر از آن است که راحتی با استایل ترکیب شود؟ این سبک مختص زنانی است که در عین حال که می خواهند خوشتیپ باشند، دلشان هم نمی خواهد این طور به نظر برسد که برای ست کردن لباس ها با هم خیلی تلاش کرده اند.

در کمد لباستان این ها را دارید:

تی شرت سفید زنانه

شلوار لگ شیک با رنگ مات

صندل بندی ساده و یک رنگ

 

سبک مدرن

این سبک به معنای آن است که شما یک کمد شلوغ ندارید، بلکه یک کمد پر از لباس های ساده اما خاص دارید. تعریف شما از خوشتیپ بودن مثل دختران پاریسی شیک است، لباس های ساده با رنگ های طبیعی و جذاب که هیچگاه از مد نمی افتند.

در کمد لباس شما این ها پیدا می شود:

شلوار زنانه ای با فرم راسته

کیف بزرگ پارچه ای

صندل شیک پشت باز

 

سبک هنری و سنتی

لباس ها و تیپ هنری چطور به نظر می رسند؟ انگار راحت و رها هستند و خیلی برای ست کردن آن ها کنار هم زمان صرف نشده است! تیپ هنری معمولا ترکیبی از چند لایه لباس روی هم است و چند اکسسوری و زیورآلات خاص.

شما در کمدتان این لباس ها را دارید:

یک پیراهن ماکسی بلند و آزاد

کیف دوشی کوچک با بند بلند

یک نیم بوت که در هر فصل با هر لباسی بپوشید

 

از زنان خوشتیپ الهام بگیر!

تیپ کدام بازیگر یا ستاره را دوست دارید؟ کدام توصیه های مد را بیشتر جدی می گیرید؟ دلتان می خواهد مثل چه کسی لباس بپوشید؟ این سوال هایی است که باید برای پاسخ دادن به آن ها کمی وقت بگذارید!

استایل های بالا را ببینید و به این فکر کنید که با کدام یک احساس نزدیکی می کنید نگاهی به کمد لباستان بیاندازید و ببینید چقدر با آن استایل شباهت می بینید

کمد لباستان را مرتب کنید و آن لباس هایی را که حس خوبی به شما نمی دهند با آن هایی که دوست دارید جایگزین کنید

 

سبکتو بساز !

مهمترین لباسی که باید به تن کنید، لباس اعتماد به نفس است. مهم نیست مارک تی شرت شما چه است و چه سایز شلواری را می پوشید، برای آنکه یک دختر خوشتیپ باشید، هر وقت لباس می پوشید بهترین هایتان را با هم ترکیب کنید.

ساختن یک سبک لباس پوشیدن خاص می تواند از آنچه فکر می کنید ساده تر باشد، کافی است به دنیایی از لباس ها و کیف و کفش و زیورآلات دسترسی داشته باشید و با این راهنما سبک خودتان را بسازید.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور