معرفی بلاگر های ایرانی

تعریف بلاگر

در بازار کسب و کار های اینترنتی، شغل های مربوط به شبکه های اجتماعی بسیار پر طرفدار هستند.  یکی از شاخه های بازاریابی، اینفلوئنسر مارکتینگ است که از دل این بازاریابی افرادی پدید آمده اند که برخی از آنها شهرتی در حد سلبریتی ها بدست آورده اند.

بلاگر به کسی گفته می شود که در دنیای رسانه و دیجیتال و در شبکه های مجازی به بیان نظرات و نقد های خود می پردازد و نظرات این افراد می تواند بر روی تصمیم گیری مردم تاثیر بگذارد، از این رو گاهی به آنها اینفلوئنسر می گویند. و با توجه به محدوده فعالیت و تخصص، بلاگر های مختلفی نیز وجود دارد. از جمله، بلاگر مد و لباس، بلاگر مکان های تفریحی و گردشگری، بلاگر طنز اجتماعی، بلاگر غذا و …

در این جا به معرفی برخی از بلاگرهای موفق ایرانی می پردازیم

الناز گلرخ

این بلاگر معروف درحوزه آرایش و مدلینگ فعالیت دارد.

الناز گلرخ فعالیت خود را در حوزه محصولات آرایشی و زیبایی آغاز کرد و تا کنون در همین زمینه نیزفعال می باشد. او یک میلیون و هشتصد هزار نفر فالوور دارد، در مسابقات بهترین میکاپ آرتیست های بین المللی سال ۲۰۱۷ برنده جایزه شد و همچنین در کنار حمید فدایی در صنعت مد و زیبایی نیز فعالیت می کند.

دلیل فعالیت او در این حوزه، داشتن یک سالن زیبایی در تهران می باشد که مشتریان زیادی هم داشت. او پس از مدتی تصمیم گرفت تا به خارج از کشور مهاجرت کند و هم اکنون ساکن دوبی می باشد
جذابیت چهره و استایل او را نمی توان در جذب مخاطبان در نظر نگرفت. او همچنین به تبلیغ برند های آرایشی و برند های پوشاک و استایل های مختلف نیز می پردازد.

صدف بیوتی

این بلاگر معروف در حوزه آموزش آرایش صورت و نقد وسایل آرایشی فعالیت می کند

صدف بیوتی هم اکنون در آمریکا زندگی می کند. به علت رابطه صمیمانه با مخاطبین، سهیم کردن فالورها در اغلب لحظات زندگی، صداقت در نقد و بررسی، طرفداران و وفاداران خود را بدست آورده است. و در حال حاضر یک میلیون و هفتصد هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

این بلاگر، از همان ابتدا مفاهیم برندینگ را به خوبی می دانست و برای خود نام هنری صدف بیوتی را انتخاب کرد. از آن پس تمام فعالیت های او در فضای مجازی و حقیقی به نام  صدف بیوتی  انجام می شد. به جرئت می توان او را قوی ترین بلاگر ایرانی در حوزه بیوتی نامید. او مورد تایید بسیاری از برند ها و شرکت ها خارجی می باشد و از او برای انواع تبلیغات آرایشی و زیبایی دعوت می شود.

ملینا تاج

این بلاگر ایرانی در حوزه آرایش فعال می باشد

ملینا یکی دیگر از بلاگرهای موفق ایرانی و ساکن دبی است و در فضای اینترنت به آموزش میکاپ می پردازد. او به تازگی شروع به فعالیت در این زمینه کرده و در پی دستیابی به تعداد فالوور بیشتر وجذب مخاطب واقعی می باشد.

یلدا علایی

این بلاگر معروف و موفق ایرانی در زمینه کتاب خوانی فعالیت می کند.

یلدا علایی یک کمپین کتاب خوانی راه اندازی کرده و توانسته با فعالیت های جالبش در فضای اینترنت  وشبکه های مجازی توجه همه را به خود جلب کند. شعار معروف او “با یلدا کتاب بخوانیم” می باشد. برنامه منظم کتاب خوانی، تحلیل های او از هر فصل کتاب و انتخاب هوشمندانه کتاب، وی را از دیگران افراد فعال در این زمینه متمایز کرده

مهشید ابارشی

این بلاگر معروف ایرانی در حوزه روانشناسی فعالیت دارد

مهشید ابارشی و همسرش بهزاد چاوشی در فضای مجازی و در صفحه اینستاگرامی organic minded فعال هستند. او یکی از بلاگرهای موفق ایرانی ست که توانسته دیدگاه های فکری مردم را در مورد مسائل جنجالی سمت و سویی نو ببخشد. او توانسته با پست های غیر کلیشه ای و پاسخگویی به سوالات افراد به موفقیت در این حوزه دست یابد.

مهسا نعمت

ین بلاگرایرانی  در حوزه سفر فعالیت میکند

مهسا نعمت بیست و هشت ساله است وفارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته مجسمه سازی است.این بلاگرایرانی  در حوزه سفر فعالیت میکند حدود است.۲ سال و نیم است که به طور جدی  به فعالیت در حوزه  گردشگری و سفر می پردازد. و با فعالیت های خودش در شبکه های اجتماعی توانسته معروف شود و مخاطبانی را جذب کند

حسن ریوندی

این بلاگر معروف ایرانی در حوزه استندآپ کمدی فعالیت دارد

حسن ریوندی جز اولین افرادی بود که تا پیش از رونق گرفتن فضاهای مجازی به اجرای کنسرت طنز می پرداخت. او هم اکنون دارای شش میلیون و هفتصد هزار نفر فالوور می باشد، او به این موضوع مهم پی برده که برای موفقیت و جذب مخاطب بیشتر، باید علاوه بر جنگ های خنده در فضای مجازی نیز فعالیت مفید و موثر داشته باشد.

محمد امین کریم پور

این بلاگر ایرانی در زمینه طنز فعالیت دارد

محمد امین کریم‌ پور ساکن تهران است و ۲۳ سال سن دارد. و می توان او را یکی از ثروتمندترین بلاگر های ایرانی در حوزه طنز دانست که مخاطبان زیای دارد . و با توجه به پست های جذاب  و مخاطب پسند و فعالیت مداوم او در شبکه های مجازی یک اینفلوئنسر پولساز و میلیونر می باشد.

 

وشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور