معرفی برند مردانه هاکوپیان

برند هاکوپیان

سومبات هاکوپیان، بنیانگذار شرکت هاکوپیان است که از دوران نوجوانی وارد حرفه خیاطی شد و پس از کسب تجربه فراوان در سال ۱۳۴۹ کارگاه کوچکی را در تهران تاسیس کرد. هم اکنون واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان اولین و بزرگترین طراح و تولید کننده تمام صنعتی پوشاک در ایران است.

اکنون برند هاکوپیان دیگر فقط عرضه کننده‌ی یک کالا نیست، بلکه نمادی از یک برند فاخر و خوش نام ایرانی ست و همواره کوشیده تا سلیقه‌های گوناگون ایرانیان را در طراحی‌ خود مدنظر قرار دهد.

هاکوپیان به آفرینش زیبایی می‌اندیشد و به سلیقه و خواسته های خریداران توجه ویژه دارد و تولیداتش همیشه با هنر تلفیق می شود. در کنار جنبه هنری، به موضوع کیفیت نیز بسیار توجه دارد. و در تولید پوشاک از الیاف طبیعی استفاده می‌کند که ضمن حفاظت از محیط زیست، حفظ بهداشت فردی و وزن سبک، احساس راحتی و آرامش را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد. این تلاش‌های مستمر، شرکت را به نخستین دارنده‌ی گواهینامه مدیریت کیفیت و بیش از بیست جایزه بین‌المللی در صنعت پوشاک ایران مبدل کرده است.

گروه تولیدی هاکوپیان به درستی می داند که سلیقه مشتریان تغییر یافته و همه مشتریان در سطح جهان خواستار کالا و خدمات سفارشی می باشند که روحیه هنری در آن احساس شود و این خواسته ها باعث به چالش کشیدن خلاق‌ترین شرکت ها در جهان شده اند.

هاکوپیان مردم را می شناسد، پوشاک را می شناسد، از بالاترین حد گرفته تا سنتی ترین لباس ها و این هنر و تخصص را دارد که این دو را با هم تلفیق کند. این نتیجه نیم قرن کار و هنر هاکوپیان است و با اتکا به این توانمندی، بخش طراحی تولید را به یک باره دگرگون کرده، به گونه ای که هنر دستی و تکنولوژی نوین را با هنرمندی تمام درهم آمیخته و تولیدات را در سطح لباس های دست دوز سفارشی ارتقا داده است، به گونه ای که می توان آنها را با عالی ترین مارک های اروپایی به ویژه ایتالیایی مقایسه کرد. ویژگی آنها استفاده از بهترین مواد اولیه طبیعی از پارچه تا نخ است که همه آنها از میان زیباترین کلکسیون های کارخانجات معتبر نساجی جهان به ویژه ایتالیا برگزیده شده اند.

در طراحی و دوخت، مد، زیبایی و سبکی وزن لباس، راحتی و آرامش را در سطح عالی برای مشتریان به ارمغان آورده که امروزه خواسته های اساسی مشتریان در سطح بین المللی است.

شرکت هاکوپیان در عمر ۴۰ساله خود از فراز و نشیب های فراوانی عبور کرده، ولی از آنجا که همیشه دارای برنامه های مدرن درازمدت، کوتاه مدت و میان مدت بوده، همواره توانسته است به شایستگی از همه بحران ها عبور کند و به راه موفقیت خود ادامه دهد.

ویژگی های هاکوپیان

  • در تولید پوشاک از الیاف طبیعی (پشم و پنبه) استفاده می‌کند
  • نخستین دارنده‌ی گواهینامه مدیریت کیفیت است
  • دارای بیش از ۲۰ جایزه بین‌المللی در صنعت پوشاک ایران است
  • در نخستین دوره‌ی جشنواره‌ی برند برتر ایرانی، تندیس برنزین جشنواره را دریافت کرد
  • دارای ۲۴ فروشگاه زنجیره‌ای در سراسر کشور و بیش از ۴۰۰هزار مشترک است
  • کلیه محصولات در سراسر کشور به طور همزمان و با قیمتی یکسان عرضه می‌شود
  • در طرح حفظ سرمایه‌های ملی و استفاده کارشناسی از البسه مستعمل حضور دارد
  • تامین‌کننده لباس رسمی تیم‌های ورزشی ایران و گروه ارکسترسمفونیک تهران می باشد.

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور