استایلایدهبرندبلاگترندهانکات مُد

چگونه بانوی شیک پوشی باشیم ؟

مطلب امروز ما درباره  راز های شیک پوشی در بانوان می باشد .

برای این که خانم شیگپوشی باشیم باید چند نکته کوچک را رعیت کرد که در الین مطلب ما به شما خواهیم گفت.

همه ما میدونیم که ضاهر و استایل ما نشاندهنده شخصیت ماست و ما با داشتن استایل و ضاهر شیک این پیام را به دیگران میدهیم که ما به خود و ضاهر خود  اهمیت میدهیم.

و خوب البته شیکپوشی جزء اون دسته از خصوصیات است که انسان به مرور ان را یاد میگیر.

اگ شما از اون دسته از ادم هایی که کمد لباس پری دارند و از نظرتان هیچکدام بدرد نمیخورد با ما همراه باشید تا شیک پوشی و خوش استایلی را با اصول به شما اموزش دهیم.

 

برسی کمد لباس:

در اولین قدم باید کمد لباستان را برسی کنید تا ببینید برای هر مراسم احتمالی مثل مراسم ختم یا عروسی یا هر مراسم دیگری که به یک لباس مناسب احتیاج دارد لباس مناسب دارید یا نه. شما به عنوان یک فرد بالغ امکان دارد در هر شرایطی به چنین مراسمی دعوت شوید و چه بهتر که از قبل لباس هایی برای چنین مراسم هایی در نظر گرفته باشید.

 

 انتخاب لباس بر اساس موقیت ها:

لباس هایی که برای مراسم های مختلف درنظر میگیرید بهتر است با هم فرق داشته باشند زیرا هر مراسم قوائد مخصوص به خد را دارد و بهتر است که به الین قوائد دقت کرد.

 

انتخاب لباس بر اساس سایز و اندازه مناسب :

برای خوش پوش و زیبا بنظر رسیدن بهتر است که لباس هایی که انتخاب میکنید برا اسا سایز و اندازه خودتان باشد اگر لباس زیادی گشاد یا تنگ باشد ممکن است ظاهر زیبایی به شما ندهد و بد بنظر برسید.

 

لباس های مورد علاقه خود را بپوشید:

وقتی که لباس های که دوست دارید را میپوشید حس اعتماد بنفس بیشتری دارید و اگر لباسی که به تن دارید موردعلاقتان نباشد ممکن است احساس نارضایتی زیادی داشته باشید .

 

برای موقعیت های اولویت دار لباس بخرید:

سعی کنید برای موقعیت هایی که اولویت دارند لباس تهیه کنید ، برای مراسمی که برگزار شدن ان قطعی نیست هزینه نکنید زیرا ممکن است هرگز برگزار نشود. برای مراسم هفته بعد لباس بخرید یا پولتان را برای کفشی که هر روز از ان استفاده می کنید خرج کنید.

 

نظر دیگران را بپورسید تا شیکپوش باشید:

ممکن است لباسی را بر تن دوستات ببینید و خوشتان بیاید . ولی باید در نظر داشته باشید شاید اون لباس در تن شما خوب نباشد .چون هر فرد اندام منحصر فرد دارد . سعی کنید در خرید لباس دقت کنید و تا جایی که امکان دارد از سلیقه دیگران کمک بگیرید تا استایل مناسب و شیکی داشته باشید.

 

به لباس پوشیدن دیگران توجه کنید:

برای اینکه بدانید کدام لابس مخصوص کدام موقعیت و مکانی است بهتر باید تجربنه داشید پس از تجربیات دیگران استفاده کنید تا بهتر بتوانید ان را درک کنید . مثلا برای محیط کار خود به لباس پوشیدن مدیر و همکاران خود دقت کنید یا در دانشگاه مثلا به لباس ها و تیپ دوستان خود توجه داشته باشید.

 

وب سایت ها مخصوص به مد را دنبال کنید:

اگر در این زمینه راهنمایی بیشتری می خواهید و وبسایت های مد را دنبال کنید. شما در این وبسایت ها از ایده ها و نظرات مختلفی اگاه می شوید که به شما برای داشتن استایل مناسب کمک میکند. دنبال سایتی بگردید تا با سلیقه شما همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

 

از تایید نشدن نترسید:

لباس هایی که شما میپوشید باید با نظر و راحتی شما هماهنگی داشته باشد . پس اگر لباس هایتان مورد تایید دیگران قرار نگرفت اصلا نترسید مهم راحتی شماست و به این نکته توجه داشته باشید که به مرور زمان کم و کاستی های شما در انتخاب لباس برطرف خواهد شد.

 

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور