کفش هایی که هیچ وقت قدیمی نمی شوند

خرین کفش مخصوصا اگر که برند باشد برای خانم ها یک سرمایه به حساب می اید و اگر هم که از کفش خود لذت ببرند شک نکنید برای مدت طولانی ان را استفاده خواهند کرد.

برخی از استایلست ها معنقدند که یک جفت کفش برند برای یک عمر کافیست و نه فقط برای تعطیلات . بنظر من اگر قصد دارید یک جفت کفش جدید را به کمد خود اضافه کنید بهتر است که روی یک کفش برند سرمایه گزاری کنید و اگر نمیدونید که چه نوع کفشی و از چه برندی بخرید با ما در این مقاله همرا باشید تا 5 کفش کلاسیک از 5 برند برتر جهان را به شما معرفی کنیم.

Pump های برند شنل

 

Pump های برند شنل

 

Pumpها یا کفش های زنانه برند شنل یکی از بهترین ایتم های کفش کلاسیک می باشد که کوکو شنل ان را طراحی کرده است.

این نوع کفش ها کفش هایی پاشنه دار یا تخت هستند که   نوک و پاشنه ان یک رنگ است و دارای بدنه سفید یا کرم رنگ می باشد. این نوع کفش از سال 1957 جزو محبوب ترین ها بوده و بارها بارها در پای سلبریتی ها و افراد مهم دیده شده است.

Court های برندجیمی چو

Court های برندجیمی چو

 

Court ها کفش های زنانه و مینیمالی بدون هیچ گونه سگک و بندی می باشند و متعلق به برند جیمی چو سومین برند برتر جهان می باشد. معمولا کفش های این برند را مناسب برای مراسم فرش قرمز می دانند و سلبریتی های مشهوری همچون کیت میدلتون ، ریحانا و … از طرفداران کفش های این برند  می باشند.

 

Stan smith های برند ادیداس

Stan smith های برند ادیداس

معمولا همه فکر میکنند که هر سال کفش های کتونی خاص خود را دارد و با ترند های خاص همون سال معرفی می شود اما کتونی های stam smith  ادیداس از استسنا های این برند به شمار میرود.

 

صندل های مدل oran هرمس

صندل های مدل oran هرمس

این صندل های پشت باز که در 21 رنگ مختلف وارد بازار شده است تقریبا میتوان گفت که در کمد همه جا خوش کرده حتی ادیتور ها و استایلیست ها .

این صندل ها در کمال سادگی بسیار شیک و زیبا می باشند و ضاهر تابستانه متفاوتی را به شما میدهند.

 

Loafer های برند گوچی

Loafer های برند گوچی

این لوفر های کلاسیک برند گوچی 60 سال است که قدمت دارند و تقریبا از سال 2014 بود که دوباره روی کار امدند و تا کنون نیز مورد علاقه برخی از افراد می باشند.

و البته باید بگم که این بازگشت به قدری قدرتمند و عظیم بود که این کفشی که در ابتدا تک رنگ و تنها با یک سگک نعلی شکل بود الان در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجو می باشند.

 

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

 

 

 

 

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور