رنگ های سال 2021

هرساله بزرگترین تولیدکنندگان رنگ در اروپا  و  ایالات متحده سعی می‌کنند پالت‌هایی را که الهام بخش طراحان است پیش‌بینی کنند. در این چند سال رنگ‌های مختلفی نیز انتخاب شده‌اند و طراحان لباس و دکوراسیون تولیدات خودشان را بیشتر با توجه به این رنگ‌ها عرضه کرده‌اند.

مجله بنجامین مور Benjamin moore که به عنوان  دومین مجله معتبر مد جهان شناخته می‌شود، رنگ مد سال 2021-1400 را  Aegean teal 2136-40  در 6 بازه‌ی رنگی که همان آبی دریاپه‌ای روشن تا تیره است، اعلام کرد

 

این کمپانی رنگ اعلام شده را، رنگی جذاب، متعادل و بسیار آرام‌بخشِ روح آدمی عنوان کرده است.

به بیان بنجامین مور Aegean teal 2136-40 ترکیبی از رنگ‌های سبز، آبی و خاکستری به شمار می آید  و بیانگر یک هارمونی رنگ طبیعی است.

این کمپانی همچنین رنگ‌های ترند 2021  میلادی را هم اعلام کرد.

رنگ های ترند سال 2021

 

رنگ سال 2021 میلادی کمپانی بنجامین مور و همچنین  پالت‌های ترند  این کمپانی بیانگر یک آرامش ذاتی در محیط  پیرامون  خواهد بود. چون در سال 2020 به دلیل ویروس کرونا  زمان بیشتری را در خانه گذراندیم  ممکن است به دنبال  ایده‌های ساده  و آسان برای تازه کردن محیط پیرامون  خود باشیم که رنگ Aegean teal 2136-40 پاسخی ایده‌آل  به این نیاز است.

از سال 2000 به بعد موسسه رنگی پنتون Pantone رنگ سال را انتخاب می‌کند و این کا را به طور غیر رسمی انجام می‌دهد، و به مرور زمان با توجه به برندسازی  قوی‌ای که در این کار انجام داده این طرح را جهانی کرده و حتی بسیاری از  بزرگان دنیای مد  را مجبور به طبیعت از خود کرد، زیرا عموم مردم تمایل استفاده از آن را دارند.

خاکستری کامل نشان دهنده‌ی اطمینان  خاطر و قابل اتکا بودن  است. این رنگ خونسردی را افزایش می‌دهد و در عین حال در زیباتر نشان دادن  رنگ‌های پرنشاط نقشی بسیار مهم ایقا می‌کند.

امسال این رنگ با همتای آفتابی خود ظور کرده که نشان دهنده‌ی ابراز خوش‌بینی برای آینده است.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور