استایل جذاب با مو های کوتاه

زمانی که یک خانم انتخاب میکند که مو های کوتاهی داشته باشد درواقع میتوان گفت که یکی از سخت ترین و پر ریسک ترین تصمیمات زندگی اش را گرفته است.

و باید بگم که مدل مو تاثیر بسزایی بر استایل شما دارد. و حالا سوال پیش میاد که چه نوع لباس و استایلی را با مدل موهای خود هماهنگ کنیم؟

 

زمانی که شما موی بلندی دارید خیلی راحت میتوانید لباس مناسبی را انتخاب کنید و در ار یه فکری به حال موهای خود مکنید اما این قاعده در رابطه با موهاب کوتاه برعکس می باشد. این موهای شما هستند که تصمیم میگیرند.

یه مسئله ای که مورد اهمیت است این که این نوع مودل مو ها معمولا ظاهر را پسرانه نشان میدهد . پس باید در انتخاب لباس خود دقت به خرج دهید تا تعادل برقرار باشد.

مثلا برای نمونه شما میتوانید از یک لباس ماکسی خوشرنگ متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید. اینجوری هم ظرافت زنانه خود را حفظ کرده اید و هم استایل خاصی دارید.

اگه تمایل دارید که شلوار بپوشید بهتر است از اکسسوری استفاده کنید. برای مثال یک پیراهن یقه اسکی با شلوار جین چسبان به همراه گشواره های بزرگ و حتی انگشتر های زیبا میتواند جلوه خاصی به شما بدهد.

موی کوتاه دخترانه

 

گوشواره های بزرگ، گردنبندها، هد بند و خیلی اکسسوری دیگر میتواند به شما برای ایجاد تعادل در استایلتان کمک کند .

 

فقط توجه داشته باشید از پوشیدن لباس های گشاد خودداری کنید زیرا هیچگونه هماهنگی با این نوع مدل مو ندارد و ظاهر شمارا اراسته نشان نمیدهد.

بهترین انتخاب دامن و پیراهن های کوتاه می باشد . اگر هم که به استایل کلاسیک علاقمند هستید میتوانید از بوت های بلند یا حتی تا کلاه هایی با سبک کلاسیک استفاده کنید.

 

پیشنها من به شما اینکه  برای انتخاب برای پیراهن و دامن بهتر است که پیراهن را ساده و دامن را طرح دار انتخاب کنید. سعی کنید رنگ هایشان متضاد از هم باشد.

استایل جذاب برای مو کوتاه ها

 

اگر در میانسالی به سر میبرید و قصد دارید که جوانتر بنظر برسید بنظرم بهتر است که از پیراهن های کوتاه استفاده کنید اینجوری هم تمرکز روی موهاتون بیشتره و هم  شما را جذاب تر و شاداب تر نشان میدهد و چه بهتر که از رنگ های شاد توی استایلتان استفاده شود.

 

در مجالس شما میتوانید از رنگ مشکی استفاده کنید . این رنگ گیرایی خاص خودشو داراست و یه تنه میتونه نیمی از جذابیت شمارا تامین کند.

این رنگ خنثی می باشد و به شما ازادی در انتخاب نوع ارایش و اکسسوری هایی که دوست دارید را میدهد. و یکی دیگر از خوبیهایی که دارد این است که دیگر نیازی به نگرانی بابت تیره یا روشن بودن رنگ مو های خود ندارید چون رنگ مشکی با هر رنگ مویی ست میشود.

موی کوتاه دخترانه

وقتی موهای کوتاهی دارید برای انتخاب نوع پارچه بهتر است از پارچه های لطیف و نازک استفاده کنید . لباس هایی که پارچه های ضخیمی دارند از ظرافت زنانه شما کم میکند.

مو کوتاه دخترانه

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور