یکی از رنگ های مورد علاقه خانم ها رنگ صورتیه که به تنهایی با هر نوع استایلی همخوانی دارد و به چهره شما گرمای دلپذیری میبخشد.

اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که تمام سلبریتی ها و افراد مشهور در تکه ای استایل خود رنگ صورتی را گنجانده اند و سعی کرده اند که هارمونی رنگی استایل خود را حفظ کنند. اینجوری هم تیپ و استایل مورد علاقه خودرا دارند و هم حس زنانگی در ان دیده میشود.

استایل صورتی دخترانه

اما متاسفانه این رنگ با تمام مزایایی که دارد باز هم از استقبال کمی نسبت به رنگ های دیگر برخردار است و دلیل ان این است که همه معتقداند که این رنگ بچهگانه است و علتش هم به دلیل انرژی میباشد که این رنگ از خود بروز میدهد.

یکی دیگر از دلایل انتخاب نکردن این رنگ ست کردن دشوار ان است که درادامه ما به شما راهکارها و ایده هایی برای ست کردن لباس ها با این رنگ پرانرژی را به شما خواهیم گفت.

 

استفاده از رنگ های خنثی:

رنگ صورتی به تنهایی رنگ غالبی است . برای اینکه بعد از استفاده از این رنگ، بیش از حد استایل رنگی رنگی نداشته باشید بهتر است که همراه با صورتی از رنگ های خنثی استفاده کنید . یکی از خوبی هایی که این رنگ دارد این است که تکمیل کننده می باشد.

مشکی،بژ،سفید و ابی تیره  رنگ هایی هستند که همخوانی مناسبی با صورتی دارند و با خیال راحت میتوان از انها استفاده کرد و به شما ظاهری موقر تر می دهند.

انتخاب مناسب:

سعی کنید رنگی که انتخاب میکنید با پوستتان هماهنگی داشته باشد. مثلا صورتی کم رنگ مخصوص کسانی است که پوست روشنی دارند انتخاب میکنند. خانم هایی که رنگ پوست طبیعی دارد باید صورتی طبیعی و ته مایه قرمز انتخاب کنند. و کسانی هم که پوست های تیره ای دارند با جسارت تمام میتوانند از صورتی های پرنگ با ته مایه بنفش استفاده کنند.

انتخاب مناسب استایل صورتی دخترانه

صورتی طرحدار بهترین انتخاب :

پوشیدن لباس های یکدست صورتی اصلا جالب بنظر نمیرسد . به جای این نوع انتخاب ها شما میتوانید از لباس هایی با طرح صورتی انتخاب کنید .

این کار باعث خنثی شدن تندی رنگ صورتی می شود. برای این کار شما باید ایتمی را انتخاب کنید که خنثی کننده باشد مثلا بلیز یا شلوار، پیراهن حتی دامن.

لباس صورتی طرح دار

رویه لباس صورتی

اگه ترس پوشیدن لباس های صورتی رنگ را داری پیشنهاد من به شما پوشیدن یک  مکمل به رنگ صورتی میباشد. مثلا شما می توانید از لباس هایی با رنگ خنثی استفاده کنید و روی انها کت ، پالتو و یا ژاکت هایی به رنگ صورتی ملیح استفاده کنید.

لباس صورتی دخترانه

 

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور