شیک پوشی به سبک زارا

امروزه برند هایزیادی تو دنیای مد فراگیر شده اند و هرکدام دارای سبک و ویژگی های خاص خود هستند.

یکی از این برندها برند زاراست که در عین سادگی وشیک بودن بصرفه نیز می باشد.و خوب دارای یکسری تکنیک های خاص خود نیز میباشد.

 

 

سایز بزرگتر انتخاب کنید:

ممکنه زمانایی برسه که شما نسبت به انتخاب سایز لباستان دچار سردرگمی شوید . توی همچین مواقعی بهتر است که یک تا دو سایز بزرگ تر از سایز اصلیتون یا اصطلاحا اورسایز بگیری. این کار باعث میشه تا جذاب تر و خاص بنظر بیایید. و البته اینجوری راحت تر هم هستید.

 

لایه اضافه کنید:

یک کت یا جلیقه زنانه یا حتی هردوش میتونه یک انتخاب مناسب برای استایل جذاب روزانه باشه . اینجوری هم شیک بنظر میرسید و هم ظاهرتان گرانقیمت تر بنظر میرسه. فقط برای انتخاب این دو کافیه کمی از خلاقیت های مخصوص به خودتون بکار بگیرید .

 

بازی با تناسب های لباس:

بنظر من گاهی اوقات بهتره که قوانین مد در نظر نگیریم و دورشان بزنیم.

از خلاقیت خودتون استفاده کنید. برید جلوی ایینه و یک استایل جذاب و تازهبا لباس های توی کمد خودتون ایجاد کنی. فقط کمی دقت توی انتخاب رنگ و طرح لباس لازمه و کمی خلاقیت .

 

یکرنگ باشید:

سعی کنید توی استایل روزانه خود از یک رنگ واحد استفاده کنید اینجوری هم تایم کم تری صرف میشه هم اینکه باعث میشه که شما حس کنید یک استایل روزانه و متناسب را دارید.

 

با کفش هایتان ست باشید:

یکی از تکنیک های عالی برند زارا ست کردن کفش با استایل مدل هایش می باشد. سعی کنید هماهنگی بین کفش و استایلتان برقرار باشد. اینجوری دیگه استالتون ظاهری بدی نداره.

 

از رنگ مشکی استفاده کنید:

هیچ وقت یک استایل سر تا پا مشکی نمی‌تواند یک انتخاب اشتباه باشد اما توجه داشته باشید که استایل مشکی زنانه می‌تواند اینطور به نظر برسد که شما وقت کافی برای ست کردن لباس‌هایتان نگذاشته‌اید. بنابراین برای اینکه ست مشکی شما زیباتر دیده شود، لازم است حداقل یک بخش از لباس‌های مشکی شامل آیتمی متفاوت و منحصر به فرد باشد. برای این کار به جزییات خاص و متمایزکننده‌ی لباس‌ها توجه کنید

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور