ترند های مد 1400 مخصوص اقایان

همیشه با شروع سال جدید مردم به فکر نو کردن خود و خانه های خود میشوند. و این کار باعث میشه که هرساله ترند های مد جدیدی روی کار بیاید و درواقع باید بگم که صنعت مد یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در ترند ها و استایل های جدید سال نو میباشد و همه مردم سعی در پیروی کردن از انهارا دارند. و باید بگم که پیروی کردن از ان فقط مخصوص خانم ها نمیباشد بلکه شامل حال اقایان نیز میشود.

اما گاهی وقتا تصمیم گیری و انتخاب برای اقایان با دشواری و سختی همراه است و دچار سردگمی انها در انتخاب استایل مناسب خود مشوند. و اقایان باید بدانند که برای داشتن ظاهری بهتر و شکیل، بهتر است که از ترند های مخصوص اون سال پیروی کنید.

 

ترند های مد 1400 مخصوص اقایان؟

بارانی های بلند:

ترند مد امسال مربوط به دهه های 50 و 60 می باشد که بارانی بلند نیز یکی از ایتم های مخصوص این ترند میباشد.

این نوع بارانی در طول سالین هیچ تغییری نداشته اند و همچنان اصالت و جذابیت خود را حفظ کرده اند. برای داشتن یک استایل خلاقانه و در عین حال شیک سعی کنید که به رنگ ان توجه کنید. اگر قصد دارید که بارانی های خود را با بلوز و یا حتیا با پلیور های رنگی ست کنید میتونید از باران هایی به رنگ مشکی و یا طوسی که با هر رنگی به راحتی ست میشوند استفاده کنید. اینجوری در عین سادگی بسیار شک بنظر میرسید.

همچنین اگر دوست دارید که امسال از بارانی استفاده کنید پیشنهاد من به شما استفاده ار بارانی هایی به رنگ های اجری ، زرد ، طوسی ، مشکی ، سرمه ای ،زرشکی ، سبز تیره ، نارنجی و یا حتی شتری می باشد.

 

لباس های چهارخونه:

طرح های چهارخونه انتخاب مطمئنی میتواند برای افرادی که به دنبال تنوع هستند باشد. زمستان امسال که این نوع لباس ها با طرح های چهارخونه بسیار ترند شده بود و تقریبا بیشتر مردم از چنین استایلی استفاده میکردند باعث شد تا نظر طراحان مد و استایل به چنین طرح و نقشی جلب شود و لباس های چهارخونه را در لیست خود قرار دهند.

 

چرم:

   

چرم ها جزء جدا نشدنی در استایل اقاقیان خوشتیپ می باشد. و البته مخصوص فصول سرد سال می باشد . شما میتوانید در زمستان بعدی از چنین ایتم و استایلی استفاده کنید و مطمئن باشید که پشیمون نمیشوید.

اگر بخوایم از نظر ترند بودن چرم ها بگیم امسال چرم های مشکی و چرم های مخصوص موتور سواری بسیار ترند می باشد که خوب البته پیشنهاد من به شما استفاده از این ایتم به عنوان استایل روزانه خود است . مثلا شما میتوانید ا یک کت چرم مشکی با یک یقه اسکی  استفاده کنید.

 

اکسسوری فراموش نشه :

اکسسوری ها فراموش نشود . همه ما میدونیم که اکسسوری تاثیر بسزایی در خوشتیپی و جذابتر دیده شدن ما دارند.

اگر قصد دارید که بارانی بلند بپوشید شما میتوانید از اکسسوری هایی مثل شال گردن، کلاه و کیف دستی استفاده کنید. استفاده از دستکش های چرم بخصوص اگرکه بلند باشن یکی جذاب ترین ایتم های استفاده شده در استایلتان میتواند باشد.

 

کت تک:

یکی دیگه از ترند های مردانه امسال کت تک می باشد که شما هم میتوانید از کت های تک اورسایز استفاده کنید هم از کت تک سایز خودتان. انتخاب با خودتان است. البته به شرط انکه از اکسسوری استفاده تا زیادی استایل ساده و بی روحی نداشته باشید . شما این نوع کت های تک را هم میتوانید با بلوز های رنگی ست کنید.( درصورتی که با هم هماهنگ باشند) هم میتوانید انهارا با یقه اسکی ست کنید.

 

 

و در اخر : بهطور کلی شما اگر با استفاده از پیشنهاد هایی که به شما داده شد میتوانید یک استایل خاص و شیک و مردانه داشته باشید.

در طول سال ممکن ست ترند های جدیدی روی کار بیاید و ما بقی از کد بیفتند پس اگر هرکدام از استایل های بالا شمارا مجذوب خودش کرده است بهتر است برای یکبار هم که شده امتحانش کنید.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

 

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور