بهار و سبک پوشش خاص

دم دمای بهار که میشه همه ما به فکر یسری تغییراتی می افتیم که 50% ان مربوط به پوششمون و کمد لباس هایمان است. اولین قدم برای اماده شدن فصل بهار این است که باید یه سروسامونی به کمد لباسهایمان بدیم و لباس های زمستونی از کمد لباسمون حذف کنیم و بجاش ایتم های قشنگ بهاری را اضافه کنیم.

حالا سوالی که پیش میاد برای همه ماها اینکه چی بپوشیم که مناسب فصل و در عین حال شیک باشه؟

این نکته بگم که تغییر فصل رابطه مستقیمی با مدل لباس و  رنگ ان دارد. معمولا برای فصل بهار و تابستان از رنگ های روشن و شادی استفاده می کنند. برای اینکه شما یک استایل بهاری خاص و عالی داشته باشید فقط کافیه که تو انتخاب لباس و یا حذف انها کمی دقت داشته باشید.

چند نکته مهم که باید به انها دقت داشته باشید:

1) از رنگ های روشن استفاده کنیم: اگر دقت کرده باشید تمامی لباس های موجود در فصل پاییز و زمستان از رنگ های تیره و گرمی در انه استفاده شده. توی بهار و تابستان درست برعکس ان می باشد. معمولا برای رساندن حس نشاط و سرزندگی در این فصول از سال از رنگ های روشن شاد و تند استفاده میکننده مثل قرمز یا سرخابی و …

2) لباس های خنک بپوشیم: از اواسط بهار هوا رو به گرمی میره پس بهترین انتخاب لباس های خنک از جنس پارچه های نخی و ابریشمی می باشد . اینجوری حتی از عرق کردن هم جلوگیری میشه.

3) لباس های گل گلی: این انتخاب هم دارای رنگ های شاد و سرزندست هم اینکه خیلی میتونه شیک باشه برای بهار و تابستانون.

4) زرد و قرمز بپوشید: رنگ های جیغ همیشه جلوه خاص خودشونو دارن و در هر حالی شیک بنظر میرسند. بهام که فصل رقص رنگهاست پس چه بهتر که از این دو رنگ خاص و قشنگ توی استایلتون استفاده کنید. مهم نیست که حتما لباس تنتون قرمز یا زرد رنگ باشه حتی یک ایتم کوچک از این رنگ میتونه جلوه بینظیری به استایل شما بده.

                                       

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور