کیف های بهاری

مهمترین ایتم در استایل خانومانه داشتن یک کیف مناسب و هماهنگ با استایل شخص می باشد.

کیف دستی های بهار 2021 شامل برخی از مدل های قدیمی میشه که قبلا از انها استفاده شده و الان دوباره روی کار امده اند. یراس نمونه کیف‌های گرد که مدت زیادی است بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته‌اند.

 

کیف های بهاری 2021:

کیف های بهاری غلاب دوزی شده: خانم هایی که به استایل بوهو(boho) علاقه دارند  همچین کیفی بهترین انتخاب خواهد بود و هماهنگی بسیار خوبی هم با استایلتان دارد.

 

کیف دستی ریش ریش: امسال یکی از ایتم هایی جذاب تزئینات کیف ها اضافه کردن بند های ریش ریش می باشد. البته طراحی خود کیف عملا ساده بوده و تنها ایتم تزئینی اون همین بند های ریش ریش بوده

 

کیف کمری : اگر دنبال یک کیف خاص و ترند روز برای بهار امسال می‌گردید، پیشنهاد ما به شما کیف کمری است.

 

کیف های دایره ای (گرد): این نوع کیف ها معمولا در اندازه‌های کوچک‌تر ظاهر شده و شبیه کیف‌های مهمانی با شکل خاص به نظر می‌آید. بهار ۲۰۲۱ شامل انواعی از کیف‌های دایره‌ای در اندازه‌‌های متفاوت است.

 

کیف های با ظهار پر زرق و برق : شاید کمی عجیب بنظر برسه ولی کیف های پر زرق و برق امسال دوباره روی مد امده اند و جلوخ زیبایی هم دارند و برای مهمانی ها میتونه انتخاب شیک و باکلاسی باشه این مدل کیف ها طراحی خاص خود نور را منعکس می‌کند.

 

کیف های گل گلی: اگر به دنبال کیف های با طرح بهاره هستید پیشنهاد من به شما کیف های گل گلی می باشد . اینجوری با یک تیر دونشان زدید هم شیک و هم بهاری و چی از این بهتر.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور