انواع صندل و اسلیپر

اسلیپر (sliper) چیست ؟

اسلیپر ها به معنای دمپایی است و یه جورایی پوشش پایی سبکتر از کفش که هم برای فضای داخل خونه و هم برای فضای بیرون از خانه مورد استفاده قرار میگیرد .

کفش هایی که جزء اسلیپر محسوب میشه:

اسلیپر ها در انواع جلو باز ، جلو بسته و چرمی و … در بازار موجوده که بسته به موقعیت طراحی خاص خودشو داره . اسلیپر {slipper} به عنوان دمپایی رو فرشی در منزل استفاده میشود، کف نرمی دارن و خیلی راحتترند.(جنس اونا میتونه نمد،خز،پشم و … باشد)

همانطور که گفتیم اسلیپر ها هم برای بیرون از خانه و هم برای داخل خانه قابل استفاده هستند البته با طراحی متفاوت . مدل های بیرونی معمولا جلو بسته و با رویه چرمی ، ورنی و پاشنه دارند تا راه رفتن باهاش راحتتر باشه.

 

صندل(sandal): صندل ها انتخاب همیشگی در تابستان هستند  که وابسته به  مدلش میتونه بهترین استایل برای شما رقم بزنه. معمولا صندل ها با یک بند در مچ پا بسته میشود.

 

فیلیپ فلاپ (flip flops)

فیلیپ فلاپ ها همون دمپایی های انگشتی هستند که تقریبا میشه گفت همه ما از اونها استفاده میکنیم. اگر تصمیم دارید که برای سفر به یک شهر ساحلی بروید و یا حتی در یک شهر ساحلی زندگی میکنید فلیپ فلاپ ها بهترین انتخاب برای لحظاتی که شما در حال قدم زدن در ساحل و کنار دریا هستید می باشد.

فلیپ فلاپ ها با یک بند انگشتی در قسمت جلو،انگشت شست از بقیه جدا میکند.

 

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور