همه چیز درباره پریا فرزانه

پریا فرزانه در سال ۱۹۹۴ در انگلستان متولد شد. پدر و مادرش از همان کودکی او را با فرهنگ و هنر ایرانی آشنا کردند او در سال ۲۰۱۶ در رشته فشن مردانه فارغ التحصیل شد و بلافاصله برند خود را تاسیس کرد.

طراحی پریا فرزانه برای bts
پدر بزرگ پریا خیاط بوده و به همین دلیل علاقه مند به طراحی لباس مردان شده اولین کالکشن او در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد که تلفیق هنر و خوشنویسی ایرانی با استایل هیپ هاپ بود در سال ۲۰۱۷ فرانک اوشن با پوشیدنی که از لباسهای کالکشن پریا فرزانه باعث معروفیت بیشتر او شد.
یکی از ابداعات پریا فرزانه طراحی روی کانورس بوده. در سال ۲۰۱۹ در مسابقه ی استعداد های نوظهور را معرفی می‌کند پریا فرزانه توانست در لیست این ۲۰ نفر قرار بگیرد.

طراحی لباس پریا فرزانه
الکترون پریا اکثراً در سبک فشن خیابان طراحی شده است و المان های ایرانی به خصوص از شهر اصفهان در آن دیده می شود یا با فشن شو های مفهومی خود در چند سال اخیر مفاهیمی همچون فردیت تنهایی و سنت را به چالش کشیده و با اشاره به سلیقه ایرانی خود سبز و مدل مدرنیته را به آثار خود اضافه کرده.

دریا همچنان سال های بسیاری برای نمایش استعدادهای خودش را دارد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که پریا دیگر سراغ چه مفاهیم در کالکشن هایش خواهد رفت.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور