تو این مطلب قرار داره بهتون راجع به 6 تا از بهترین مدارس مد و فشن در5تا از شهرهای معروف دنیا معرفی کنیم.
امروزه به دلیل پیشرفت علم تحصیل و هر رشته ای خیلی راحت تر از سالهای قبل حتی تحصیل کردن در رشته طراحی لباس و رشته های مربوط به مد یا فشن.

اولین دانشگاه : دانشگاه سنترال سنت مارتینز واقع در دانشکده هنر لندن که یکی از معروف ترین دانشگاه های مربوط به صنعت مد یا فشن و طراحان خلاق زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.
دومین دانشگاه: دانشگاه پارسونز واقع در آمریکا که یکی از گران ترین دانشگاه صنعت مد در دنیاست به خاطر روش های نوین آموزش طراحان خلاقی را وارد بازار کار کرده است.
سومین مورد: مدرسه مد مارانگونی واقع در میلان ایتالیا که این مدرسه حدوداً ۴۰ هزار داوطلب و دانشجو از ملیت و فرهنگ های مختلف دارد. و تمامی دوره هایی که در این دانشگاه برگزار میشه متناسب با شرایط فعلی صنعت مد می باشد که همین باعث ایجاد کارآفرینی شده است.

نوبتی هم که باشه نوبت به مدرسه سلطنتی مد و فشن در لندن یعنی رویال کالج است تحصیل در سنین مدرسه آرزوی خیلی از طراحان در دنیاست برای تحصیل در چنین مدرسه شما باید به صورت سالانه ۲۵ تا ۳۰ هزار دلار را از جیب مبارک تان بپردازید خوب میشه گفت هزینه زیادی برای تحصیلات می باشد در سال ۲۰۱۵ سایت بیزینس آفشن این مدرسه را در رنکینگ اول مد و فشن قرار داد در سال ۲۰۱۹ مقام اول را در زمینه طراحی و ایجاد کارآفرینی و خلاقیت به خودش کسب کرد.

بعدی دانشگاه اف آی تی موسسه فناوری های نوین مد و فشن در منهتن نیویورک است بازیگران طراحان و مدل های خیلی زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

و اما آخرین دانشگاه دانشگاه اس مد واقع در فرانسه
به یکی از قدیمی ترین و معروف ان دانشگاه ها در صنعت مد در دنیا می باشد شیوه های تدریس در این دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت است و جالب است که بدانید الیور روستینگ طراح خلاق برند بال مین هم فارغ التحصیل از این دانشگاه می باشد.

 

پوشیسم ، سبکی از پوشش
اولین رسانه جامع مُد ایرانی | تلویزیون مُد ایرانی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور