درباره ما

پوشیسم ؟

آره پوشیسم؛ ترکیبی از کلمه پوش به معنای جامه (لباس) + ی س م پسوند سبک ساز که میشه پوشیسم ؛ خب از شعارمون معلومه معنیش میشه سبکی از پوشش. 

از کی شروع شده ؟

پوشیسم کارشو از سال ۱۳۹۵ با طراحی سفارشی لباس و یه کالکشن طراحی و چاپ تی شرت و جوراب های ایرانی تو یه آتلیه کوچیک شروع کرد و در ادامه چون خیلی به کار آموزش  علاقه داشت شروع به دوره های تخصصی مد تو گرایشهای مختلف به صورت خصوصی کرد و همینطور ایده این سایت تخصصی مد رو پرورش داد و تیم حرفه ای خودش رو تشکیل داد تا بتونه خدمات پیشرفته و منحصر بفرد نوین رو به صورت انلاین ارائه بده .

ایده پرداز این سایت چه کسیه ؟

ایده پرداز و موسس برند پوشیسم خانم یگانه حجی آبادی فوق لیسانس طراحی پارچه و لباس( گرایش طراحی لباس) هست که لیسانس گرافیک داره ولی چون خیلی به دنیای مد علاقه داره و از همون دوران دانشجویی تو مزونهای مختلف تهران کار کرد و دوره ها تخصصی مد رو دید تو این زمینه کار کرد.

یگانه حجی ابادی دارای ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه مد هست و یکی از جوونای پیش گام به حساب میاد .ایشون مقامهای بسیاری از جشنواره های ملی داره و مدرس دانشگاه در زمینه طراحی لباس و همچنین نویسنده کتاب مارولوس دیزاینر (نرم افزار طراحی لباس سه بعدی ) هست.

ایشون عضو کارگروه هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و همچنین عضو هیئت موسسین انجمن طراحان مد و لباس استان گلستان می باشند .

 

 

بازیابی رمز عبور