برگزاری رویداد

قبل از اینکه بگیم چه خدماتی رو در زمینه برگزاری رویداد ( ایونت ) بهتون ارائه میدیم بهتره اول ببینیم ایونت چی هست.

ایونت چیست ؟

به رویدادِ از پیش تعیین شده و برنامه‌ریزی شده‌ای می‌گن که براساس یک موضوع مشخص اتفاق می‌افته. این رویداد از زمان ایده‌پردازی تا اجرا از یک موضوع تبعیت می‌کنه و یک تمِ خاص داره. ایونت یکی از شاخه‌های مهم و تأثیرگذارِ BTL مارکتینگه ، چرا که صاحب برند این فرصت را داره که با یک داستان مشخص و معلوم به صورت رو در رو با end user و نیز influencer مرتبط با برند خود در تماس باشه. او هم‌چنین شانس و زمانِ این را داره تا محصول خود را به بهترین شکل در معرض نمایش و حتی تست بگذاره.

 

تاثیراتی که ایونت مارکتینگ بر کسب و کار شما داره چی میتونه باشه ؟

۱ – برندسازی و شناخته شدن بیشتر
یک دلیل مهم برای شرکت کسب و کارها در یک رویداد برندسازی و بیشتر شناخته شدن‌ نام تجاری‌ هست.

۲ – تولید مشتری
دلیل مهم دیگری که کسب و کارهای شرکت کننده در رویدادها به دست می‌آورند تولید مشتریان جدیده.

۳ – آموزش
هدف افراد از شرکت در رویدادهای مختلف دو چیزه. شبکه سازی و یادگیری. مهم نیست چه رویدادی هست مهم اینه که چه ارزشی برای مخاطبین ایجاد می‌شه.

انواع خدمات ایونت مارکتینگ مجموعه پوشیسم :

ایونت های آنلاین:

وبینارایونت: وبیناربه معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است.
لایو ایونت: این رویدادها به صورت زنده برگزار می‌شه و از طریق شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و … انجام می‌شه.

ایونت های آفلاین:

ایونت نمایشگاهی: در نمایشگاه‌های مرتبط می تونید برای کسب و کارتون یک غرفه داشته باشید.
ایونت همایشی: این رویدادها معمولا در سطح بالا با تعداد شرکت کنندگان زیاد برگزار می‌شه. هدف برگزاری همایش‌ها اغلب اطلاع رسانی و تبادل اطلاعات در مورد موضوعات خاصیه.
ایونت سمیناری: سمینار معمولا شامل گروه شرکت کنندگان کمتری نسبت به همایشه. هدف از برگزاری سمنیار نیز تبادل نظرات و اطلاعاته. سمنیار نسبت به همایش تعاملی‌تره.

ارائه ایونت پلن به برندهای شرکت کننده :

پوشیسم یک مجموعه منسجم، باتجربه و خلاق است که شما می توانید بدون نگرانی رویدادهای خود را با همکاری آن مدیریت کنید. کارشناسان ما بعد از ثبت نام شما در ایونت ، ایونت پلن را برایتان ارسال میکنند .اینگونه شما در فرآیند کار اطمینان خواهید یافت که با بهترین تیم برگزاری رویداد در ایران کار می کنید. گزارشات مستمر در حین روند برنامه ریزی و اجرا یک مراسم، شما را در جریان جزییات کار قرار خواهد داد.
دامنه فعالیت پوشیسم تنها به برگزاری رویداد در روز و لحظه ای خاص محدود نمی شه. ما تمامی خدمات پیش و حین برگزاری رویداد را در اختیارتان می گذاریم. همکاران با تجریه و متخصص ما تمامی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات و اطلاع رسانی را برای برگزاری هرچه بهتر رویداد شما برنامه ریزی و اجرا می کنند.

برای آگاهی از زمان برگزاری ایونت های ما جهت شرکت و یا بازدید کافیه عضو سایت ما باشید و تو خبرنامه سایتمون ثبت نام کنید.

ثبت درخواست

  • اگر قصد دارید از هریک از خدمات ما استفاده کنید، میتوانید با استفاده از این فرم، اطلاعات تماس و نیازهاتون رو برامون ارسال کنید. متخصصین پوشیسم در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.
  • موارد مورد نیاز خود را در این فیلد وارد کنید.
بازیابی رمز عبور